Dopoledne na zkoušku

 

"DOPOLEDNE NA ZKOUŠKU" - pár pravidel, aneb co je důležité před návštěvou vědět

 
Dopoledne na zkoušku pořádáme výhradně pro děti, které by chtěly následující měsíc nastoupit k pravidelné docházce do klubu. Docházka v klubu je možná od tří let, tedy i dopoledne na zkoušku je pořádané pro děti, které nejpozději následující měsíc dosáhnou tří let.
 
Dopoledne na zkoušku je v určený termín. Mimo datum kdy je pořádané dopoledne na zkoušku, není možné se k našemu programu připojit.
 
Dopoledne na zkoušku se můžete zúčastnit po předchozí domluvě na e-mailu klubprokopacek@seznam.cz. Může se stát, že z kapacitních důvodů budete odmítnuti.
 

Sraz je ráno v 8:30 na nádraží Smíchov přímo na nástupišti vlaku směr Beroun (S6). Vlak odjíždí v 8:46. Jedeme do stanice Hlubočepy, kde je možné se s námi sejít v 8:51. O variantě, která Vám více vyhovuje nás prosím  předem informujte. Ve vlaku neplatí kartička mhd pro doprovod dětí zdarma.
 
Strávit s námi můžete čas do odchodu na oběd, tedy cca do 13 hodin.
 

S sebou doporučujeme oblečení do přírody dle aktuálního počasí pro Vás i dítko. Pro dítko se hodí i náhradní oblečení, dále svačinu a pití. Ranní kruh a svačina při nepříznivém počasí mohou být přesunuty do klubovny, proto se hodí přezůvky.
 

Při dopoledni na zkoušku si přítomný rodič zodpovídá za svoje dítko.
 

Ne všechny děti snášejí dobře přítomnost cizího dospěláka, a tak velice prosíme všechny rodiče, aby do programu žádným způsobem nezasahovali a nechali den přirozeně plynout. Ráno začíná ranním kruhem, a proto pokud jste u nás návštěva, budete děti i Vy dospělí přizváni do ranního kruhu. Prosíme nechte svoje děti mluvit samostatně, pokud nechtějí, nemusí.
 

Den, kdy probíhá dopoledne na zkoušku není nikdy úplně běžný, většinou tím bývá den lehce narušen. Prosím, berte toto v úvahu.
 

Protože během dne nepoužíváme před dětmi mobil (pokud to situaci nevyžaduje), prosíme Vás také o jeho klidový režim :-) .
 

Doporučujeme před dopolednem na zkoušku také kouknout na Provozní řád LDK Prokopáček a řídit se jeho pravidly.
 

ŽÁDÁME VŠECHNY RODIČE, KTEŘÍ NÁŠ KLUB NA DOPOLEDNÍ ZKOUŠKU NAVŠTÍVÍ, ABY NEFOTILI OSTATNÍ DĚTI!!!!
 

Při hrubém porušení pravidel dospělákem, můžete být požádáni o předčasný odchod.
 

Děkujeme za pochopení, vedení LDK Prokopáček